Zły, zabawne i brzydkie: Lista najgorszych tatuaży

Opublikowano 10/04/2020
Reklama

Oto historie jak z horroru o najgorszych tatuażach, które od dziesięcioleci zapewniają nam szaloną rozrywkę. Nie ma to jak okropne koszmary związane z tatuażami. Czytanie artykułu z wdzięcznością, że to nie my jesteśmy opisani w tym artykule… (chyba że jednak w nim jesteś!) Przeczytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, które tatuaże znalazły się na liście najbardziej żałosnych i koszmarnych trwałych dekoracji wszechczasów. Tatuaże to permanentna ozdoba naszej skóry. W dzisiejszych czasach są oczywiśccie sposoby na ich usunięcie ale nie jest to łatwy zabieg i zostają po nim blizny. Lepiej dobrze przemyśleć co znajdzie się na naszym ciele.

Gwiazdki na twarzy

Ta kobieta trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie; czy widziałeś ją w lokalnych wiadomościach? Dramat to nie tylko okropne gwiazdy na całej swojej twarzy, ale także historia, która się z tym wiąże. Najwyraźniej zasnęła na krześle i próbowała obwinić artystę za swoją żałosną decyzję. Druga strona historii (trochę bardziej wiarygodna, bo kto zasypia podczas robienia tatuażu ?!) polega na tym, że zakończyła swoją pijacką przygodę z tym WSPANIAŁYM pomysłem, by wyrazić swoją wewnętrzną kosmiczną gwiazdę… tyle, że na całej twarzy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.32

Gwiazdki na twarzy

Nie zapomnieć zamówienia

On nigdy tego nie zrobi. Ten Norweg przeniósł swoją miłość do fast foodów na zupełnie nowy poziom, tatuując na swoim ciele paragon McDonald’s. Po pierwsze, jesteśmy pod wrażeniem Twojego oddania Twojej ulubionej sieci restauracji – jesteśmy pewni, że McDonald’s jest zachwycony. Po drugie, pytanie brzmi, dlaczego? Kiedy musisz złoźyć zamówienie dla całej grupy przyjaciół, wiadomo – trudno jest wszystko dobrze zapamiętać. Sądzimy, że za tą jego szaloną decyzją kryje się jakaś niewiarygodna historia i być może bardzo dobra impreza.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.38

Nie zapomnieć zamówienia

0 podobieństwa

Tatuaże portretowe są wyjątkowo trudne nawet dla wykwalifikowanego artysty tatuażu. I tylko niektórzy są na tyle dobrzy, żeby nie trafić na taką listę. Ale ten niestety znalazł się na szczycie listy. Jeśli intencją było odciśnięcie piękna tej kultowej kobiety na swoim ciele, stało się dokładnie odwrotnie. Całe szczęście, że Marilyn Monroe nie widziała siebie w takiej postaci. To miłe, że ta osoba chciała złożyć hołd tej ikonie stylu i niezapomnianej gwieździe, ale wielka szkoda, że nie udała się do lepszego artysty. Gdybyśmy nie wiedzieli, kto jest wytatuowany, trudno byłoby się w ogóle zorientować. Zastanawiamy się, czy artysta miał słaby wzrok, ponieważ twarz nie przypomina wspaniałej gwiazdy Hollywood.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.44

0 podobieństwa

Ninja

Przyznajemy, że Żółwie Ninja były całkiem fajne, jeśli chodzi o seriale animowane. Ale czy naprawdę są tak fajne, żeby robić pełny kolorowy tatuaż na nosie? Uważamy, że nie. Nawet jeśli kolory wyglądają imponująco, nie da się obejść faktu, że jest to TATUAŻ ŻÓŁWIA NA NOSIE. Mimo, że bardzo ich lubimy nie chcielibyśmy przypominać jednego z nich. Jednak ta osoba była najwyraźniej prawdziwym fanem i postanowiła pójść na całość. Artysta sprawił, że ta osoba ma nos jak u ninjy. Najwyraźniej bohater zdjęcia nie dba o swoje życie towarzyskie i nie ma poważnej pracy. Mamy cichcą nadzieję, że to tak naprawdę tylko farba do twarzy, a nie prawdziwy tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.49

Ninja

Wiedz skąd pochodzisz

Czy jest to tatuaż przeciwienstwo do tego z wizerunkiem Jezusa na krzyżu? Zawsze ceniliśmy prosty geniusz tego przedstawienia ewolucji. Czy to ma być jakieś przypomnienie, że jesteś człowiekiem? Czy może to miała być ewolucja człowieka o której uczą nas w szkole? To powszechny schemat, który wszyscy widzieliśmy przynajmniej kilka razy w życiu raz w życiu. Na pewno w szkole na lekcjach biologii i podczas nauki o ewolucji. Nie kumamy jednak, dlaczego ta osoba odczuwała potrzebę wytatuowania tego sobie na stałe na swoim ciele. Czy może ma to przypominać, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi, i że pochodzimy po prostu od małp?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.55

Wiedz skąd pochodzisz

Żebyś nie żałował

Powinna trafić nagroda do tej osoby. To po prostu zbyt zabawne, że udało im się napisać to konkretne słowo ze wszystkich słów źle. Jasne, mogło to być celowe, jak na ironię, ale bardziej prawdopodobne jest, że nikt nie zauważył nieprawidłowej pisowni, zanim było o te dwie godziny za późno. Trudno jest nam wymyśleć coś bardziej dramatycznego niż zrobienie takiego beznadziejnego tatuażu. Jest to dobry sposób na przekazanie znaczenia tych słów, ale w naprawdę bardzo mało estetyczny sposób. Nie wiemy czy wina tak naprawdę nie powinna spaść na tatuatora. W końcu to on wykonywał to dzieło wspaniałe dzieło. Do tego tatuaż wykonany jest okropnie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.00

Żebyś nie żałował

10 palców

I nadal nie jesteśmy pod wystarczającym wrażeniem, aby nazwać to „dobrym” tatuażem. Najwyraźniej przesłanie tutaj brzmi: „Zobacz, co się stanie, jeśli nie planujesz tatuażu z wyprzedzeniem?” Otrzymujesz na wpół ukończone słowa i tatuaże oraz sytuacje, które sprawiają, że ludzie czują się trochę nieswojo, próbując ustalić, czy zrobili to celowo, czy nie. Spójrzcie tylko na ten tatuaż. Jest on nie nie tylko pozbawiony sensu ale takży po prostu brzydki. Ten tatuaż wykonano bardzo niedbale. Kiedy robisz sobie coś takiego, inni zawsze będą się zastanawiać, czy zrobiłeś to celowo. Powszechnie każdy wiem, że czlowiek posiada 10 palców.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.04

10 palców

Harry Potter

Wygląda na to, że ten facet wyjął część ze słynnego serialu o Harrym Potterze J.K Rowling, żeby wykonać całą sztuczkę z „twarzą z tyłu głowy”. Rezultat – niepokojący, przerażająco wyglądający tatuaż, który sprawi, że nawet dorośli będą podskakiwać ze strachu. Czy to może być uwieczniony profesor Quirrell i Lord Voldemort w jednym? Nie wiemy, ale to co wiemy na pewno, że to naprawdę koszmarny tatuaż. Czy możesz sobie tylko wyobrazić, jak niemiło musi być stać za nim w kolejce i być zmuszonym patrzeć na ten tatuaż?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.10

Harry Potter

Mówimy nie tatuażom twarzy

Tak, musieliśmy wpisać Mike’a Tysona na listę. Ten słynny bokser był już znany jako trochę, hm… inny. Odgryzanie komuś ucha daje mu na pewno ten tytuł. Tatuaż twarzy jeszcze bardziej wzmacnia jego tytuł „trochę dziwnego”.
Nie jest chyba przesadą nazywanie go kompletnym świrem. Ten tatuaż na twarzy tylko bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że jest z nim coś nie tak. Tatuaż twarzy to jeden ze sposobów na przyciągnięcie uwagi. Ale kiedy już jesteś sławny, nie musisz tego robić. I tak wszyscy cię rozpoznają.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.16

Mówimy nie tatuażom twarzy

Krzesła

Nasze myśli są – dlaczego? Jakie głębsze, kontemplacyjne znaczenie chciała wyrazić ta osoba? To naprawdę dla nas intrygujące, a jeśli taki był zamiar – rozpocząć rozmowę, to dobrze. Zdecydowanie zatrzymalibyśmy tę osobę, aby zapytała, o co chodzi. Jedyne co tu warto przemyśleć to projekt tego co chcesz żeby pozostało z tobą na zawsze. Powinno się znaleść równieź sprawdzone studio tatuażu. Nie wiemy, dlaczego ktoś chciałby mieć taki tatuaż na swoim ciele. Są to zwyczajne krzesła. Jeśli ktoś wie, co skłoniło tę osobę do wykonania takiego tatuażu, dajcie nam znać. Trudno nam jest wpaśc na mądre wytłumaczenie dlatego trafił na naszą listę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.21

Krzesła

Miłość do fast foodów

Wszyscy znamy takich ludzi. Tych którzy są całkowicie zakochani w cheeseburgerach. Chociaż nigdy nie widzieliśmy cheeseburgera w postaci idyllicznego obrazu wytatuowanego na czyjejś skórze. Palma o zachodzie słońca dodaje do kompozycji dodatkowe zamieszanie. Jak widać są ludzie którzy wyraźnie biorą miłość do śmieciowego jedzenia na poważnie.Ta osoba na tyle jest zakochana w fast foodach, że zdecydowała się na stałe umieścić je na swoim ciele. Może chodziło o to, że fast food to prawdziwy raj?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.25

Miłość do fast foodów

Po prostu nie

Ten tatuaż jest tak zły, że nie wiemy, od czego zacząć. OK, zacznijmy od gramatyki – po pierwsze, nie ma ona tu sensu. Czy artysta nawet o tym nie wiedział? A może obydwoje mówili słabo po angielsku na poziomie początkującym. Po drugie imię Bon Jovi wywołało trochę zamieszania, wychodząc jako wsteczna interpretacja „Jon Bovi”. Na koniec, jego intencją było, aby wyglądało to tak jakby napisał go czterolatek. Wydaje się, że ta osoba po prostu pozwoliła zrobić tatuażyście to na co miał ochotę. Warunkiem był tatuaż ulubionego zespołu. W końcu i tak nie będziesz mieć możliwości zobaczenia, jak to wygląda. Ten facet już nie ma innego wyboru, jak żyć już z tym na zawsze.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.30

Po prostu nie

Flippant Fan

Tak naprawdę wygląda na to, że ta osoba weszła do salonu tatuażu i powiedziała „rób, co możesz, panie artyście. Nie, nie muszę oglądać twojej wcześniejszej pracy, ufam, że wiesz co robić.” W tym przypadku nie uważamy, że klient powinien był zaufać temu artyście. To nie wszystko zależy od artysty, bo to klient o to poprosił. Powinien istnieć punkt, w którym kontur zostanie wykonany, a osoba pokaże mu kciuki do góry, aby kontynuować projekt. WIĘC DLACZEGO myślał, że ten źle narysowany obraz jego ulubionego zespołu jest czymś, z czego będzie szczęśliwy mając to na ciele do końca życia?

Zrzut Ekranu 2020 09 24 O 14.40.43

Flippant Fan

Tatuaż na czole

Wchodzi kolejny tatuaż prawdziwego fana (i nie będzie to ostatni!). Znasz ten żart, gdy mówimy o tym, żeby nie zapomnieć jakiejś informacji… „powinieneś sobie wytatuować mi to na czole”. Cóż, ta pani przyjęła tę radę trochę zbyt dosłownie. I jest to kolejna osoba, która postanowiła zrobić tatuaż poświęcony swojemu ulubionemu muzykowi. Niestety już jest za późno dla tej pani. Nie tylko jest to paskudny projekt tatuażu, ale także wybrała wprost okropne miejsce dla niego. Jeśli chcesz wyglądać jak głupek to bardzo polecamy tatuaże na środku czoła. Warto jednak to 100 razy przemyśleć. Nie da się tak potem chodzić do pracy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.35

Tatuaż na czole

Awaria

Kto może zgadnąć, skąd pochodzą słowa na ramionach tego mężczyzny? Przeczytaj uważnie… czy widziałeś to kiedyś wcześniej? Wygląda na to, że jest to tłumaczenie słów, które pojawiają się na ekranie naszego komputera, gdy zawodzi i wyłącza się. W tej sytuacji słowa mają cel, jednak w tym kontekście zaznaczone na jego prawym ramieniu pogrubioną czcionką – jaki może być tutaj cel? To przypomnienie, aby zawsze tworzyć kopie zapasowe swojej pracy, zanim się straci wszystko w wyniku awarii systemu? Są chwile, kiedy tatuaże służą jako przypomnienia, ale dlaczego, miałbyś o tym zawsze pamiętać? Może naprawianie to zawód tego faceta? Trzeba przyznać, że nie do końca ten tatuaż wygląda brzydko. Może bohater zdjęcia jest po prostu ludzkim robotem, który nie chciał zapomnieć, co zrobić w przypadku awarii systemu i przestać działać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.40

Awaria

Następnym razem sprawdź pisownię

Ten należy do kategorii błędnie napisanych tatuaży, jakie kiedykolwiek otrzymano. Można to zaakceptować, jeśli wykonujesz tatuaż w ukrytym miejscu, w ramach plemiennego rytuału, w którym nikt nie mówi znanym innym językiem. Chociaż gdy mamy google na wyciągnięcie ręki lub po prostu inną osobę którą możemy zapytać, nie ma wymówki, aby błędnie napisać słowo tak powszechne znane jak “ odwaga ”. Ta osoba chciała mieć jakiś mądry tatuaż. W końcu istnieje coś, co nazywa się słownik ortograficzny. Poza tym „odwaga” nie jest słowem trudnym do przeliterowania. Dobrym pomysłem może być najpierw przetestowanie umiejętności ortograficznych czlowieka robiącego nam tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.45

Następnym razem sprawdź pisownię

Kiepski pomysł

Po prostu wow. To jedna z najdziwniejszych playlist, jakie widzieliśmy. Właściwie to może jedyna playlista z piosenkami, jaką widzieliśmy wytatuowana na ramieniu. Aczkolwiek, jaka osoba słucha jakiegoś Nickelbacka i Avril Lavigne w ramach jednej playlisty. Oceniliśmy go już na podstawie gustu muzycznego. I o co w ogóle chodzi z tymi, którzy mają wytatuowane na sobie swoje ukochane playlisty? Nie można już tu wiele zrobić ale wzdrygamy się z powodu tego tatuażu. Chcociaż w porównaniu do innych może nie jest tak źle. Okazuje się, że jest to pomysł, który naprawdę bardzo się starzeje. Przypomina ludziom, ile masz lat i co było kiedyś modne.Poza tym kiedy tworzysz playlistę, niech będzie w miarę spójna.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.50

Kiepski pomysł

Tatuaż na szyi

Tatuaż na szyi – trudny do wykonania i wyglądający na akceptowalny, chyba że jesteś częścią gangu lub byłym więźniem. Jesteśmy pewni, że jest kilka przyzwoitych tatuaży które można zrobic w tym miejscu. Niestety, ten nie jest jednym z nich. I najwyraźniej nie pasuje do powyższych kategorii. Kim jest Jeb? Jeśli prawdziwym politykiem, wydaje się, że nie zaszedł daleko do opinii publicznej, aby ktokolwiek z nas mógł o nim wiedzieć. Podejrzewamy, że jest to bardziej przypadek, w którym ta osoba miała przyjaciela o imieniu „Jeb”, a na temat prezydentury krąży jakiś wewnętrzny żart. Albo osoba nosząca tatuaż myśli o staraniu się o urząd w przyszłości. Nie jesteśmy jednak pewni, czy tatuaż pomoże w działaniach kampanii.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.54

Tatuaż na szyi

Movember

Przynajmniej nigdy nie musisz pamiętać, żeby wskoczyć do jakiegoś movementu na miesiąc. Ta osoba ma teraz jeden na stałe na górnej wardze. Inna uwaga – to nie tylko nieatrakcyjny tatuaż – ale także nie możemy przestać się zastanawiać, jak bardzo to bolało. Pomyśl o skaleczeniu się podczas golenia i pomnóż razy miliard. Są ludzie, którzy nie golą się w listopadzie. Tem movement nosi nazwę movember. Inni wolą uczestniczyć w listopadowej akcji przez całe całe życie. Nie wybrał też czegoś, co wyglądałoby naturalnie i tak naprawdę jak prawdziwe wąsy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.59

Movember

Miłość do mięsa

Prawdopodobnie nigdy w życiu nie ujdzie jej na sucho umawianie się z wegetarianką lub weganinem. Chyba że nastąpi jakaś poważna zmiana w jej życiu i przekonaniach. W takim przypadku mamy nadzieję, że do tego czasu technologia usuwania laserem będzie na najwyższym poziomie. Właściwie nie wiedzieliśmy, że ktokolwiek może TAK bardzo kochać mięso. Punkt za jej poświęcenie. Ale za mało punktów, aby nadrobić te stracone na tym, jak okropnie brzydki okazał się ten tatuaż. Może powininna był zachować swoją miłość do mięsa w swoim sercu tylko dla siebie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.03

Miłóść do mięsa

Miniam?

Bynajmniej. Właściwie widok tego tatuażu prawie wystarczy, aby odebrać nam apetyt. Czy to tatuaż poświęcony miłości tej osoby do ciast i lodów? A może ma to być (nieudana) próba dowcipu podkreślająca, jak smaczne są uchwyty miłosne tej osoby? Tatuaże o tematyce żywności i napojów. Zwłaszcza w tej dziecięcej palecie kolorów. Nasza rada? Trzymaj ciastka i lody dla swoich ust, a nie ciała. Plus w przypadku kolorowych tatuaży jest tak, że po pewnym czasie zaczynają się one zmywać. Staje się to powoli. Być może jest czas, kiedy takie tatuaże wyglądają atrakcyjnie, ale po pewnym czasie po prostu bledną. Wtedy nie wiadomo co się tam dokładnie znajduje. Wyglądają one mało apetycznie, a dodatkowo napis “eat me” tu nie pomaga.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.07

Mniam?

Dla (szczęśliwego?) Hipstera

Są takie prace, kiedy akceptujemy odręczny szkic. Ma to swój urok, potrafi być bardzo ładne i delikatne. To czasem naprawdę może dobrze wyglądać. Nie powinniście zapominać, że prosty styl jest w zasadzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Jeśli nas zapytasz, tatuażowi na zdjęciu przydałoby się jeszcze trochę wykończenia. Tatuaż wygląda tak jakby osoba robiąca go była zupełnie roztrzepana bądź nieprzygotowana. No coż może osoba która zamówiła ten tatuaż chciała właśnie uzyskać taki efekt i jest z niego zadowolona. Jeśli stawiasz na „styl”, następnym razem upewnij się, że jest rzeczywiście oczywisty, nie wprowadzając w błąd nikogo, kto próbuje stwierdzić, czy to decyzja artystyczna, czy pijacki błąd (tatuatora!)

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.12


Dla (szczęśliwego?) Hipstera

Nips Out for Bulls

Ten to jest dopiero imponujący w kreatywności. Ciekawy jaki charakter za nim stoi. Szczerze mówiąc, jeśli ktoś mógłby spróbować usunąć ten tatuaż, to będzie to dla tego faceta bardzo bolesne. Ale on też nie radzi sobie z tym źle. Musieliśmy jednak pokazać go w tym żałosnym tatuażu. Pomyśl o tym – kiedy się zestarzeje, a skóra zacznie się marszczyć i wiotczeć bardziej i bardziej to tak samo tatuaż Mr. Bull będzie się starzeć razem z nim. I naprawdę nie będzie to dobrze wyglądać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.18

Nips Out for Bulls

Nowa marka

Czy im za to zapłacono? Jeśli nie to powinni. Ktoś może przekażać to zdjęcie przedstawicielom marketingu Chuck Taylor Shoes. Jednak kilka uwag krytycznych dotyczących tego dzieła. # 1: jeśli zobowiązujesz się do wytatuowania całego buta, idź na całość. Zatrzymali się w połowie, pozostawiając bosą stopę po bokach i na dole. Mimo naszej całej miłości do tego modelu musimy przyznać, że używanie ich jako projektu do zrobienia tatuażu nie jest super pomysłem. I nie jest to sposób na nie zakładanie butów. Ale jeśli masz już zły pomysł, przynajmniej się do niego zobowiązuj i dokończ pracę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.22

Nowa marka

Mamo?

Powiedz nam, że duże koło wokoł oka nie jest prawdziwym tatuażem, ale tylko trwałym markerem. Nawet jej noworodek wie, że coś jest nie tak, a on żyje dopiero mniej niż godzinę. Jeśli on to może powiedzieć, wszyscy inni też. Co ono ma w ogóle oznaczać? I nadal nie wiemy czemu to miało służyć. Nawet nowo narodzone dziecko patrząc na mamę wygląda na przerażone. Mama zrobiła coś co zupełnie jest pozbawione sensu. Nie jest to nawet ładna kompozycja.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.27

Mamo?

Patriota

Mamy na myśli oblepione patriotycznymi symbolami całe ciało. Może miał dość tego, że na wakacjach pytano go „skąd jesteś?”, A może naprawdę bardzo kocha swoją ojczyznę, ktorą jest Australię. A jeśli nie, to może bardzo kocha Australię. Na jego miejscu wolelibyśmy już wytatuować koalę lub kangura a nawet pająka. Przynajmniej te zwierzęta są słodkie. Poza tym facet ma pod spodem stary, zupełnie inny tatuaż. To wszystko razem wygląda bardzo źle i zwyczajnie nieestetycznie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.32

Patriota

Reklama